Фінські агротехнології для українського ринку

Дата публікації: 08-06-2018 - 12:12

6 червня у рамках виставки АГРО-2018 за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», агенції UCABevent та організації Business Finland відбулась бізнес-зустріч з делегацією фінських компаній, які прибули до Києва для налагодження торговельних стосунків з українськими компаніями аграрного сектору.

Делегація представників п’яти фінських компаній прибула до Києва, щоб познайомити український ринок з продуктами та рішеннями, розробленими для досягнення максимальної ефективності, безпеки та екологічної стабільності.

Програма семінару складалась з двох частин. На пленарній відбувалась професійна дискусія між фінськими та українськими компаніями за участі представників бізнесу, неурядових організацій та представників Посольства Фінляндії. Під час другої частини відбулися B2B зустрічі між фінськими та українськими компаніями. Учасники обговорювали можливості українсько-фінської кооперації, розглядали доступні фінансові інструменти для українських аграрних компаній та відбулась презентація найновітніших технологій та рішень від фінських компаній.

«Фінська техніка та обладнання можуть підвищити продуктивність сільського господарства України, яке на даний час модернізується, а також створити нові ділові можливості для українських дистриб’юторів. Фінські компанії готові познайомити український ринок з продуктами та рішеннями, розробленими для досягнення максимальної ефективності, безпеки та екологічної стабільності», – зазначила Еліна Пушкаржевич, директор програми «Агротехнології з Фінляндії» (Agrotechnology from Finland).

Фінські агропромислові компанії, що прибули в Україну, відомі інвестиціями в науково-дослідні роботи та інновації, та мають великий досвід у виробництві техніки для жорстких умов експлуатації.

Наприклад, інжинірингова компанія Suokone спеціалізується на проектуванні та виробництві машин для обробки ґрунту в різних умовах, у тому числі потужних малотоннажних тракторів.

«Наші торф’яні машини і дробарки використовуються у більше ніж 20 країнах світу та відомі своєю міцністю і ефективністю. Українським фермерам будуть корисні наші дробарки з модульною конструкцією, котра полегшує модифікацію чи додавання додаткових функцій відповідно до конкретних потреб замовника. Машини ідеально підходять і для обробки лісистих ділянок та пусток з метою їх подальшого сільськогосподарського використання», – розповідає Мікко Ванханен, менеджер з продажу компанії Suokone.

Компанія MPH Products виконує різні інженерні роботи, проектування та виробництво сталевих конструкцій (згідно стандарту EN1090), а також виготовляє і продає широкий спектр продукції металопромисловості для сільського господарства та індустріальних потреб.

«Ми можемо забезпечити великі господарства України та українських підрядників надійними грейдерами, канавними плугами, шнековими профілювальниками та причепами для тюків, що дозволить підвищити рентабельність і продуктивність. Наприклад, багатофункціональний  причіпний грейдер зі змінними насадками може використовуватись для вирівнювання доріг, сільськогосподарських угідь та точок видобутку торфу, а також для інших цілей – боротьби з обледенінням, снігоочищення чи догляду за ґрунтовими дорогами»,  – пояснює Арі Кухалампі, директор з продажу компанії MPH Products.

Компанія Figen – основний постачальник племінних свиней та сперми хряків у Фінляндії. На міжнародному рівні компанія керує комплексною програмою племінного розведення свиней.

«Україна відома своїми давніми традиціями свинарства і ми знаємо, що українські фермери зацікавлені у зростанні обсягів виробництва м’яса. Розведення наших племінних свиней допоможе вийти на новий рівень якості та економічності, що підвищить рентабельність українських свинокомплексів», – розповів Йоханна Кюля-Лассіла, менеджер з експорту компанії Figen Ltd.

Також на зустрічі були представлені компанія Nipere, що спеціалізується на фрезерних і комбікормових системах та JPT-Industria, що займається виготовленням обладнання для виробництва кормів.

Ukrainian

Читати ще