• Обсяг фінансування аграрної галузі у 2019 році пропонують збільшити на 2%

    Згідно з Проектом Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік»* р. №9000 від 15.09.2018 року, який внесений Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України, на фінансування Міністерства аграрної політики та продовольства пропонується виділити 14 560 052,5 тис. грн. Це на 405 360,80 тис. грн або на 2% більше, ніж у 2018 році, що передбачає Закон України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»**.

  • Близько 70% усіх випадків застосування антибіотиків припадає на тваринництво

    При цьому за кілька десятків років людська смертність через резистентність до антибіотиків, яка викликається вживанням продуктів тваринництва, що вирощувалися із застосуванням антибіотиків, може стати більшою, ніж від раку.  Такі дані висловили британські експерти в рамках Лондонської конференції, присвяченої загрозам антимікробної резистенції, он-лайн трансляцію якої відвідали фахівці АТУ.

     

  • Розглянуті питання на засіданні Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин

    Сьогодні, 6 вересня, відбулося засідання Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин.  Ключовим питанням порядку денного було обговорення проблемних питань щодо перевезень зерна та олійних культур, продуктів їх переробки та цукру залізничним транспортом. У найближчий час Комітет планує розглянути проект Закону «Про залізничний транспорт» №7316, який, на жаль, сьогодні не встигнули розглянути.

Новини Асоціації

Новини галузі