• «Еконія» вручила подяку Ірині Паламар за сприяння в захисті компанії від рейдерського захвату

  Власники підприємства висловили офіційну подяку Ірині Паламар, голові Асоціації тваринників та громадському діячу за активну позицію у захисті законних прав і інтересів компанії «Еконія» під час рейдерського захоплення.

  «Я дуже вдячна Ірині Паламар за те, що вона пролобіювала наш інтереси на рівні Міністерства економіки, на рівні Бізнес-омбудсмена, приїхала до нас, допомагала юридично», - зазначила Ірина Варагаш, вручаючи подяку.

 • Ірина Паламар вступила в боротьбу з рейдерами

  У суботу, 21 липня, Ірина Паламар відвідала підприємство “Еконія”, яке напередодні постраждало від рейдерського захоплення, з метою розібратися в ситуації та допомогти чесним виробникам.

 • Ірина Паламар захищає аграріїв від рейдерства та несертифікованих пестицидів

  Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України та громадський діяч, виступила на засіданні робочої групи з питань поліпшення інвестиційної привабливості аграрного сектору, де рішуче висловилася про необхідність негайного прийняття закону щодо протидії аграрному рейдерству, а також щодо запобігання ввезенню в Україну непридатних пестицидів, імплементації в законодавство принципу компартменталізації, відбудови залізничних маршрутів для логістики сільськогосподарської продукції та будівництва інфраструктури для допомоги селянам у виробництві молока і м’яса.  

 • Українське молоко є чистим від радіації

  Близько місяця тому світовий медіа-простір сколихнула новина, нібито в українському молоці в деяких регіонах перевищено норми радіоактивного забруднення у 5 разів. Таку інформацію опублікувало 8 червня 2018 року британське видання «The Independent» (https://www.independent.co.uk/news/world/europe/milk-radioactive-cow-ukraine-healthy-dairy-safe-chernobyl-a8388576.html). Зокрема, у статті, яку швидко поширили й інші ЗМІ, йшлося про те, що вищезазначені результати були отримані завдяки дослідженням Університету Ексетера та Українського інституту сільськогосподарської радіології, які нібито брали на аналіз коров'яче молоко з приватних господарств Рівненській області.

Новини Асоціації

Новини галузі