Український ринок сільгосптехніки – в топі найперспективніших у Східній Європі

Дата публікації: 23-04-2018 - 11:52

Голова відділу насіння та добрив Європейської асоціації сільськогосподарської машинобудівної промисловості (СЕМА) Елке Панков повідомив, що загалом об’єм ринку сільгосптехніки в Європі за підсумками 2017 року оцінюєтся в € 3,34 млрд. Такий показник на 10 % більший, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє schweizerbauer.ch.

Найбільш динамічно розвиваються ринки сільгосптехніки в Румунії та Україні. Крім того, ринок Польщі показує тенденцію до активного росту.

Разом з тим, европейський фахівець відзначив високий попит на техніку для обробітку ґрунту, сівалки, розкидачі добрив та обприскувачі, які працюють з інтелектуальними додатками та в симбіозі з віртуальними технологіями, особливо у Східній Європі.

Окрім того, Елке Панков наголосив, що в електронних та цифрових технологіях лежить майбутній потенціал європейського та світового ринку сільгосптехніки.

В цілому, після падіння продуктивності в 2016 році, ринок сільгоспобладнання для обробітку ґрунту повернувся до рівня попередніх трьох років.

Ukrainian

Читати ще