Ринок землі можуть відкрити до 1 грудня

Дата публікації: 03-09-2019 - 12:22

На зустрічі президента з керівниками ВР, уряду і правоохоронних органів Володимир Зеленський дав розпорядження, щоб уряд підготував, а парламент ухвалив до 1 грудня законопроект про відкриття ринку сільгоспземлі.

Про це повідомляє Landlord із посиланням на Економічну правду.

Володимир Зеленський наголосив на важливості проведення в суспільстві інформаційної кампанії щодо скасування мораторію на продаж землі.

«Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю. Це дуже важливо. Модель земельної реформи направлена на розвиток українського фермерства і захист інтересів у першу чергу дрібного власника», – відзначив президент.

Відповідальними за розроблення законопроекту про ринок землі сільгосппризначення президент призначив прем’єр-міністра Олексія Гончарука і міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова. На розгляд Верховної ради цей законопроект має бути внесений до 1 жовтня цього року.

Відповідальними за те, щоб парламент прийняв закон про ринок землі до 1 грудня 2019 року, Володимир Зеленський обрав голову ВР Дмитра Разумкова, голову парламентської фракції «Слуга народу» Давида Арахамію та голову комітету з питань аграрної політики та земельної політики Миколу Сольського.

Президент розпорядився занести до Держгеокадастру повну інформацію про земельні ділянки до 1 січня 2021 року.

Ukrainian

Читати ще