Україна добиватиметься запровадження ЗВТ з США

Дата публікації: 06-03-2018 - 17:28

Україна має намір добиватися запровадження зони вільної торгівлі зі Сполученими Штатами Америки. 

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє УНІАН.

Міністр зазначив, що у світі активно обговорюється питання про заяву президента США Дональда Трампа щодо запровадження мита на ввезення в США алюмінію та сталі.

«Для нас це не є сюрпризом, оскільки ми розуміємо, що адміністрація Сполучених Штатів вивчала це питання протягом достатньо тривалого часу. Ми налаштовані на максимально конструктивний діалог з адміністрацією і ведемо його в контексті українського експорту», — поділився планами Павло Клімкін.

Міністр відзначив надзвичайний потенціал для торговельних відносин України з США.

«Ми впевнені в надзвичайному потенціалі для розвитку нашої торговельно-економічної співпраці, і одна з пропозицій, яка звучить в цьому сенсі — це запровадження зони вільної торгівлі зі Сполученими Штатами, оскільки зараз маємо її з Канадою. Виникає логічне запитання: а чому ні з Сполученими Штатами?», — заявив він.

Голова МЗС України повідомив, що це питання будуть намагатися ретельно оговорювати в рамках комісії зі стратегічного партнерства, причому і на рівні підгруп, і на політичному рівні.

Павло Клімкін відзначив потенціал торгівельних відносин України та США насамперед у сферах послуг, інвестицій та високих технологій.

«Майбутнє зони вільної торгівлі – це для мене реально шлях вперед», — наголосив міністр.

 

Ukrainian

Читати ще