Україна увійшла в ТОП-10 країн світу за площею орних земель

Дата публікації: 27-11-2019 - 11:41

Сукупна площа світових орних земель становить 1,87 млрд га, що на 15-20% (250-350 млн га) більше в порівнянні з раніше проведеними оцінками. Україна має найвище співвідношення орних земель до загальної площі займаної території - 74,82%.

Про це повідомляється в дослідженні U.S. Geological Survey, повідомляє latifundist із посиланням на komyza.com.

Загалом, орні землі становлять 12,6% поверхні суші Землі. Виходячи з процентного співвідношення ключові земельні ресурси планети зосереджені, в основному, в таких регіонах, як Європа і Південна Азія

Згідно з матеріалом, досить вагоме місце в загальносвітовому рейтингу займає Україна (входить в ТОП-10, займаючи 6 місце в світі), яка, володіючи 43,37 млн ​​га (тобто 2,31% світових площ орних земель), значно перевершує будь-яку з країн Європи (за винятком Росії).

«При розгляді потенціалу країни в співвідношенні «орні землі на душу населення», Україна піднімається на одну сходинку вгору і займає 5-е місце, поступаючись тільки Росії, Канаді, Австралії та Казахстану», - наголошується в дослідженні.

Нагадаємо, що голова АТУ Ірина Паламар рішуче виступає проти відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення: https://usba.com.ua/irina-palamar-zaklikala-vidstoyati-zemlyu-na-akcii-protestu-pid-vr

 

 

Ukrainian

Читати ще