Запущено інформаційну платформу для бізнесу щодо протидії COVID-19

Дата публікації: 31-03-2020 - 16:18

Офіс з просування експорту анонсує запуск інформаційної платформи для підприємців та експортетів

Це онлайн-платформа, створена з метою інформування підприємців щодо оновлень, пов'язаних з профілактичними заходами щодо протидії розповсюдженню Covid-19

Covid-19: інформаційна підтримка бізнесу

Це онлайн-платформа, створена з метою інформування підприємців щодо оновлень, пов'язаних з профілактичними заходами щодо протидії розповсюдженню Covid-19.

Зокрема на платформі міститься план дій для експортера в умовах карантину, оцінка бізнес-ризиків від Covid-19, посилання на сервіси для підприємців, інформація про запобігання поширенню вірусу, інструменти державної підтримки бізнесу та освітні програми для бізнесу.

Окрім зазначених опцій підтримки, на платформі системно висвітлюватимуться новини щодо протидії Covid-19 у всьому світі. Таким чином, кожен підприємець знайде для себе важливу інформацію: кейси, ідеї, корисні сервіси і програми підтримки від держави, а також зможе отримати фахові консультації щодо експортних послуг.

 

Ми моніторимо інформацію від центральних органів виконавчої влади (Міністерства закордонних справ України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства охорони здоров'я України та ін.) та розміщуємо публічну інформацію від організацій, які сприяють розвитку бізнесу та торгівлі в Україні.

 

Щодня інформуємо про підсумки дня, та розміщуємо публікації на Фейсбук-сторінці проекту: ситуація з переміщенням товарів, зміни у тогрівлі, 

 

З урахуванням розповсюдження коронавірусу та зважаючи на чутливість всіх обставин, всі заплановані експортерами процеси та дії потребують певних змін, а бізнес-середовище має бути готовим до викликів і вносити відповідні коригування до власних стратегій та бізнес-планів. Для цього ми підготували поради експортерам, аби мінімізувати негативні наслідки, пов'язані з розповсюдженням вірусу.

 

 

Розповідаємо про існуючі фінансові та сервісні інструменти для розвитку бізнесу: подробиці Державної програми «Доступні кредити «5-7-9%», дистанційні онлайн-інструменти для розвитку експорту,  онлайн-консультації для мікро, малого та середнього бізнесу. Підбираємо найважливішу інформацію та постійно оновлюємо сторінку.

 

 

Готуємо свій бізнес до експорту та розвиваємо навички і компетенції, використовуючи нові можливості онайн-навчання: фінансовий менеджмент, маркетинг, публічні закупівлі, управління проектами. Все на одній сторінці. 

 

 

 

Долучайтесь, отримуйте достовірну інформацію та поширюйте її серед бізнес-кіл

Державна установа створена з метою підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників, а також участі в реалізації Експортної стратегії України. Установа надає практичні та клієнторієнтовані сервіси по напрямкам освіта для експортерів, аналітика, консалтинг та пошук партнерів. 

Державна установа “Офіс з просування експорту України”

м. Київ, вул. Антоновича, 51, оф. 901

info@epo.org.ua

Ukrainian

Читати ще