the working group

  • Україна очолила робочу групу з управління пестицидами в регіоні Європи та Центральної Азії

    26-27 вересня в Кишиневі (Молдова) пройшов дводенний регіональний семінар Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) з питань належного застосування пестицидів у сільському господарстві. У заході взяли участь понад 20-ти представників з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Киргизстану, Республіки Молдова, Таджикистану, України та Узбекистану. Під час семінару було прийнято рішення про створення робочої групи регіонального співробітництва з управління пестицидами, за координацію якої відповідатиме Україна, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

    Дата: 05 - 10 - 2018
  • Офіс Національної Інвестиційної Ради при Президентові України включив Асоціацію тваринників України до складу робочої групи

    Сьогодні, 4 квітня, відбулося перше засідання секторальної робочої групи з питань поліпшення інвестиційної привабливості аграрного сектору. Захід був проведений за ініціативи Офісу Національної Інвестиційної Ради при Президентові України з метою визначення ключових пріоритетів щодо покращення інвестиційного клімату та залучення інвестицій в аграрній сфері.

    Дата: 04 - 04 - 2018