Володимир Лапа

 • «Через звільнення Жука ветеринарні сертифікати доведеться підписувати заново» – Ірина Паламар

  Раптове усунення з посади першого заступника Держпродспоживслужби Андрія Жука автоматично анулює запущений ним процес щодо узгодження ветсертифікатів.

  Дата: 25 - 10 - 2019
 • АЧС

  Близько 160-170 тис свиней в Україні знищено у 2019 році через АЧС. Такі цифри назвав голова Держпродспоживслужби України Володимир Лапа у коментарі інтернет-виданню АгроЮг.

  Дата: 14 - 08 - 2019
 • Ірина Паламар відкриває ринок Китаю для свинини

  У відповідь на ініціативу Асоціації тваринників України (АТУ) щодо відкриття ринку Китаю для експорту української свинини та активізації з цього питання переговорного процесу між Україною та Китаєм, Держпродспоживслужба вже звернулася до Компетентного органу Китаю.  

  Дата: 21 - 05 - 2019
 • Українська делегація та представники компетентного органу Великобританії працюють над погодженням форм двосторонніх сертифікатів

  Українська делегація у складі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої та Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи обговорили з представниками Міністерства навколишнього середовища, продовольства та сільського господарства Великобританії (DEFRA) погодження форм двосторонніх сертифікатів та окремі товарні позиції, де є потенціал розвитку взаємної торгівлі, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 10 - 10 - 2018
 • Україна веде перемовини із 30 країнами щодо експорту вітчизняної продукції

  Україна – у процесі перемовин щодо просування вітчизняної продукції на іноземні ринки із 30 країнами. Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа на ХІV Міжнародній конференції «Птахівництво-2018», яка триває у м. Трускавець Львівської області, повідомляє прес-служба відомства, передає agropolit.com.

  Дата: 13 - 09 - 2018
 • Електронний облік тварин допоможе запобігти поширенню АЧС — Лапа

  Встановлення єдиних правил державного контролю за ідентифікацією і реєстрацією тварин у господарствах, які займаються тваринництвом, а також домашніх тварин дозволить врегулювати ряд питань, серед яких поширення АЧС. Про це повідомив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа у своїй колонці «Економічної правди».

  Дата: 07 - 09 - 2018
 • В Україні розпочала роботу місія КСА з оцінки системи контролю за вирощуванням живої ВРХ та ДРХ

  3 вересня до України з візитом прибула делегація інспекторів Королівства Саудівська Аравія з метою оцінки системи контролю за вирощуванням живої великої та дрібної рогатої худоби (овець) з метою можливості експорту на ринок КСА, повідомляє Держпродспоживслужба.

  Дата: 04 - 09 - 2018
 • Сільське домогосподарство може тримати 10-15 голів свиней у рік — Лапа

  Максимум скільки може тримати домогосподарство, а не маленька товарна ферма, це – 10-15. Інакше це перетворюється на ферму. Про це у екслюзивному інтерв'ю AgroPolit.com «Володимир Лапа: Іноді складно зрозуміти, чого більше – продукції чи льоду» заявив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

  Дата: 07 - 08 - 2018
 • Механізм поширення захворювання АЧС змінився: кількість випадків серед домашніх тварин поступово зменшується

  На цьому наголосили учасники колегії за результатами роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за перше півріччя 2018 року, яка відбулася 24 липня під керівництвом Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи та за участю Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства Максима Мартинюка, Першого заступника Голови Держпродспоживслужби Андрія Жука, заступника Голови Держпродспоживслужби Анни Андрущак, керівників головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та місті Києві, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, директорів державних науково-дослідних контрольних інститутів, ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин», ДП «Укрветсанзавод», керівників основних структурних підрозділів Держпродспоживслужби, повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  Дата: 26 - 07 - 2018
 • У 2019 році перевірку харчових продуктів проводитимуть раз на три місяці – Держпродспоживслужба

  У 2019 році Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) проводитиме перевірку харчових продуктів, які швидко псуються, раз на три місяці. Про це в блозі на АgroРolit.com. розповів голова Державної служби України з питань безпечності харчових продукті та захисту споживачів Володимир Лапа.

  Дата: 23 - 07 - 2018