В Україні розпочала роботу місія США щодо оцінювання системи державного контролю за здоров’ям птиці

Дата публікації: 02-10-2018 - 14:07

Місія США перебуває в Україні з метою оцінки системи державного контролю за здоров’ям птиці, яка працюватиме та території нашої держави з 1 по 4 жовтня, повідомляє Дерпродспоживслужба.

У рамках свого візиту американська делегація зустрілася з керівниками Держпродспоживслужби – Головою Володимиром Лапою та Першим заступником Голови Андрієм Жуком, - представниками Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, Управління міжнародного співробітництва, Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Перший заступник Андрій Жук ознайомив колег із структурою, функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби та її територіальних органів, вітчизняною системою державних лабораторій, заходами контролю за здоров’ям птиці, з процедурами державного контролю тощо.

Місія працюватиме в Одеській, Львівській, Черкаській та Київській областях.

За цей час представники місії ознайомляться з роботою ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи,  регіональних лабораторій, територіальних органів Держпродспоживслужби в зазначених областях, прикордонними інспекційними пунктами, домашніми подвірними господарствами.

За підсумками роботи місії відбудеться зустріч у центральному апараті Держпродспоживслужби, після цього буде складений офіційний звіт про результати визнання української системи державного контролю за здоров’ям птиці.

Ukrainian

Читати ще