В Україні почали діагностування нодулярного дерматиту методом ІФА

Дата публікації: 23-05-2017 - 16:17

Діагностика нодулярного дерматиту в Україні методом імуноферментного аналізу (ІФА) стала можливою

Про це повідомили в науково-дослідному центрі біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК BIOSAFETY CENTER.

Так, французька компанія «ID.vet» випустила спеціальний набір для діагностики нодулярного дерматиту у великої рогатої худоби (Lumpy skin disease virus). Цей набір дозволяє виявляти як постінфекційні, так і поствакцинальні специфічні антитіла до Capripoxvirus. При його використанні виключена можливість крос-реакції з Parapoxvirus.

Як повідомили у BIOSAFETY CENTER, застосування набору для дослідження зразків від вакцинованих тварин дозволяє виявити антитіла через 20 днів після вакцинації і до 7 місяців після вакцинації. Його специфічність становить 99,7% для великої рогатої худоби.

Свою думку висловив ветеринарний лікар АВМ Ігор Присяжнюк: «Заразний вузликовий дерматит — інфекційна хвороба, яка вирувала Південною Європою восени. Тільки зима зупинила її поширення та захистила Україну від проникнення цієї небезпечної коров'ячої хвороби. Але попереду період інтенсивного льоту та розмноження комах. Своєчасна діагностика захворювання дозволить б вчасно вживати швидких заходів і уникнути поширення хвороби».

Ukrainian

Читати ще