В Україні готується впровадження єдиної системи спостереження за захворюваннями, до якої увійдуть понад 700 суб’єктів

Дата публікації: 26-09-2017 - 14:29

22 вересня фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зустрічі з представниками Посольства США в Україні щодо реалізації Програми зменшення біологічної загрози. 

У ході зустрічі відбулося обговорення попереднього плану впровадження Електронної інтегрованої системи спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ). Держпродспоживслужба візьме участь у функціонуванні цієї системи.

Про це повідомляє minagro.gov.ua.

Попередній план впровадження ЕЛІССЗ в Держпродспоживслужбі включає опис ролей та обов’язків установ Держпродспоживслужби, які задіяні в реалізації ЕЛІССЗ, інформаційні потоки між ними та механізми їх функціонування. Наразі відбувається наповнення цієї системи та організація навчання фахівців територіальних органів Держпродспоживслужби.

До Електронної інтегрованої системи спостереження за захворюваннями увійдуть центральний апарат Держпродспоживслужби, Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ) (м. Київ), всі обласні управління Держпродспоживслужби, 24 обласні державні лабораторії, 544 районних територіальних органи Держпродспоживслужби. Також до системи будуть включені 103 прикордонні інспекційні пункти, 12 науково-дослідних інститутів. Загалом планується 716 точок доступу до даної системи ЕЛІССЗ.

Ukrainian

Читати ще