В Рівненській області розгорівся земельний скандал

Дата публікації: 06-11-2017 - 16:24

Польські інвестиції в український агросектор в Рівненській області опинилися під загрозою через протиправні дії Сергія Попова, повідомляє "5 канал".

Як з'ясували журналісти каналу, Попов заволодів землями ПАТ "ШУБКІВСЬКЕ", яке орендує агропідприємство "Грін-Плант", і переписав їх на компанію рідної сестри Олесі Попової. Через це польський інвестор втратив урожай з близько 1000 га.

"Фірму продали без мого підпису і мого відома. Коли я повернувся, почалися проблеми на полях. Хотів почати збір врожаю, але мене не дозволили це зробити. Псували техніку, спалювали машини, не дозволили заїхати на поле. У підсумку урожай пропав", - розповів засновник компанії "Грін-Плант" Конрад Молінскі.

За словами юриста "Грін-Планта", заволодівши землею, орендованої підприємством польського інвестора, Попов встановив би контроль над ПАТ "ШУБКІВСЬКЕ", яке має у своїй власності близько 2300 га.

"Попов задумав віддати наші землі компанії" Аграрний холдинг "Зелений світ". Цією компанією фактично керує його рідна сестра Олеся Попова. Тоді левова частина землі була б в обробці компаній "Українська селянська група" і "Агрохолдинг" Зелений Світ ", - пояснив схему Попова юрист" Грін-Планта ".

Він повідомив, що компанія польського інвестора подала позов до суду і повернула собі право обробляти землю. Але Попов блокує виконання рішення суду.

"У нас є рішення Апеляційного суду Рівненської області. Але Сергій Попов зараз влаштовує акції тиску на суд, на прокуратуру, домагаючись перегляду цього рішення. Чому він так робить? Він фактичний банкрут, тому з усіх сил хоче цю землю забрати у нас", - позначив юрист.

Представник "Грін-Планта" також зазначив, що іноземному інвестору доведеться перенести капітал в іншу країну, якщо влада не відреагує на протиправні дії Сергія Попова.

Ukrainian

Читати ще