В країнах ЄС продовжується підвищення цін на свинину

Дата публікації: 03-04-2017 - 19:44

На європейському ринку продовжується тенденція росту цін на свинину через значний попит, який спостерігався напередодні Великодня. 

Так, наприклад у Німеччині ціна на свинину зросла на 4 центи. В Голландії та Бельгії ціна залишається стабільною. В Данії протягом останніх трьох тижнів ціна зросла на 4,2 центи. Таким чином, Данія знову очолила рейтинг п’яти визначальних в європейському свинарстві країн, потіснивши Францію, Іспанію, Німеччину та Голландію.

Варто зауважити, що ринок свинини в Австрії переповнений. Відповідно, австрійським виробникам доводиться задовольнятися незмінними цінами. Натомість протягом останнього тижня у Великобританії значно слабший ринок свинини.

Голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар вважає, що Україну також очікує незначне підвищення цін на свинину напередодні Великодня. «Напередодні великодніх свят, зазвичай, стрімко збільшується попит на свинину, а відповідно зростає і ціна. Така ситуація є недовготривалою і змінюється після зниження попиту на ринку», – спрогнозувала Ірина Паламар.

При підготовці матеріалу використано інформацію з сайту:

http://www.thepigsite.com/swinenews/41484/eu-pig-prices-price-increase-…

Ukrainian

Читати ще