утилізація

 • Ірина Паламар запропонувала Зеленському перевірити стан ветсанзаводів

  Голова Асоціації тваринників України порекомендувала Президентові під час своїх робочих поїздок по країні навідатися до однієї з філій ДП «Укрветсанзавод».

  Дата: 08 - 08 - 2019
 • Новий закон про утилізацію не враховує потреби аграрної галузі

  Пропонований законопроект КМУ «Про управління відходами» не вирішує проблему утилізації відходів тваринного походження, з якою кожного дня стикаються господарства галузі тваринництва, й ставить під загрозу епізоотичну ситуацію в країні.

  Дата: 09 - 07 - 2019
 • Зерновики віджали дотації у тваринників, виривши собі яму

  Замість дотації на зернові кооперативи, держпідтримку мали б виділяти на утильзаводи та утримувачів корів, вважають в Асоціації тваринників України. Відсутність утильзаводів може призвести до екологічного лиха, від чого в першу чергу постраждають самі ж зерновики, адже від їхньої продукції можуть відмовитися імпортери.

  Дата: 05 - 07 - 2019
 • FAO підготували Практичні поради «Утилізація трупів тварин і птахів»

  У зв'язку із наростанням проблеми епізоотій у світі (так, на початку червня цього року до Ізраїлю вперше від 2013-го повернувся заразний вузликовий дерматит ВРХ!) FAO підготували Практичні поради «Утилізація трупів тварин і птахів, які загинули або були вимушено забитими, на малих та середніх тваринницьких фермах» українською мовою, повідомляє milk.ua.

  Дата: 03 - 07 - 2019
 • Ірина Паламар обговорила зі свинарями проблеми галузі

  Голова Асоціації тваринників України виступила на круглому столі «Ефективне відтворення у свинарстві», організованому АТУ та USAID, де поспілкувалася з представниками свинарського бізнесу про актуальні проблеми галузі та шляхи їх вирішення.

  Дата: 21 - 06 - 2019
 • Через 2-3 роки свинарство в Україні зникне?

  Через відсутність достатньої кількості підприємств з утилізації відходів тваринного походження, масові невиплати компенсацій господарствам, постраждалим від АЧС, та недостатній контроль з боку Держпродспоживслужби, за 2-3 роки свинарство в Україні може бути знищене, прогнозують фахівці Асоціації тваринників України.

  Дата: 29 - 05 - 2019