Українські фермери отримають кредитування на 3 млн. канадських доларів

Дата публікації: 12-07-2017 - 14:07

Довгострокове фінансування буде направлено на забезпечення доступу до фінансування малих та середніх підприємств в сфері агробізнесу.

3 мільйони канадських доларів надасть Менонітська Асоціація Економічного Розвитку (MEDA), яка співфінансує та реалізує Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, Публічному Акціонерному Товариству «МЕГАБАНК».

30 червня 2017 року MEDA і «МЕГАБАНК» підписали відповідну угоду, повідомляється на сайті Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Довгострокове фінансування буде направлено на забезпечення доступу до фінансування малих та середніх підприємств в сфері агробізнесу.

- В рамках цієї програми можуть бути реалізовані великі проекти, які позитивно вплинуть на бізнес великого числа фермерів, - зазначає менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва Дмитро Ніколаєв.

За словами Олександра Шипілова, голови правління ПАТ «МЕГАБАНК», кошти фінансування будуть спрямовані на кредитування фермерів, які займаються вирощуванням фруктів, овочів та трав, а також підприємств, які здійснюють свою діяльність в суміжних галузях і допомагають розвитку плодоовочевого сектор а технологіями, будівництвом, інформацією та зв'язком, фермерським обладнанням і логістикою/транспортом або надають агросектору підтримку в частині післязбиральної доробки продукції.

Ukrainian

Читати ще