Українська яловичина виходить на ринок Саудівської Аравії

Дата публікації: 21-11-2017 - 18:00

Для українських виробників яловичини з`явилася можливість експортувати свою продукцію на ринок Королівства Саудівської Аравії.

Для українських виробників яловичини з`явилася можливість експортувати свою продукцію на ринок Королівства Саудівської Аравії.

Наразі на рівні компетентних органів між Україною та Саудівською Аравією ведуться перемовини про відкриття ринку Королівства для української яловичини. Про це повідомила Держпродспоживслужба офіційним листом Асоціацію тваринників України. 

Найближчим часом, ланується візит саудівських інспекторів з метою проведення оцінки системи державного контролю виробництва яловичини, а також інспектування підприємств, які виявлять наміри експортувати яловичину до Саудівської Аравії.

Крім того, на рівні компетентних органів двох держав розпочато процес погодження форми ветеринарного сертифіката про експорт українського м’яса яловичини та інших м’ясних продуктів з України до Саудівської Аравії.

На сьогодні українські підприємства вже експортують до Саудівської Аравії м'ясо та субпродукти свійської птиці, наприклад, за січень – липень 2017 року цей показник склав – 11 352 тис. тонн.  вартістю 17 617 млн. дол. США.

Підприємства, які зацікавлені експортувати яловичину до Саудівської Аравії, повинні подати необхідний пакет документів до Держпродспоживслужби не пізніше 1 грудня 2017 року.

У разі зацікавлення вашого підприємства в експорті яловичини до Саудівської Аравії, за більш детальною інформацією  просимо звертатися до Держпродспоживслужби (офіційні контакти знаходяться на веб-сайті служби), або до Асоціації тваринників України за телефоном

(096) 3467077 та електронною поштою - usba.com.ua@gmail.com.

Ukrainian

Читати ще