Україно-корейський форум. Нові можливості для нашої країни

Дата публікації: 03-04-2017 - 20:12

Асоціація тваринників України взяла участь у другому міжнародному Форумі «Економічне співробітництво України - Корея», який відбувся минулої неділі. Учасниками заходу стали провідні корейські й українські компанії, представники органів влади, профільних асоціацій, органів влади, інвестори - всього понад 200 учасників.

На форумі були визначені стратегічно важливі напрямки економічного партнерства України та Республіки Корея на найближчі 10-15 років: інфраструктура, логістика та транспорт, традиційна і альтернативна енергетика, фінансовий сектор, сільське господарство, розвиток технопарків, інформаційних та біо-технологій. Економічні перспективи сформулювали в «Білій книзі» українсько-корейських економічних відносин. І корейська, і українська сторони позначили, що наша країна повинна стати ключовим партнером Республіки Корея в Центрально-Східній Європі. Основні напрямки співробітництва: питання забезпечення продовольством та деякими сировинними ресурсами, мирного використання космосу і стійкого транзитного доступу до країн європейського регіону, залучення корейських інвестицій до розвитку інфраструктури, логістики та сільського господарства.

У контексті забезпечення продовольчої безпеки корейська сторона розглядає українське тваринництво, як один з перспективних напрямків для інвестування та налагодження експорту. Асоціація тваринників України стане одним з партнерів корейських компаній у пошуку виробників і розвитку економічного співробітництва.

"У вересні наша Асоціація організувала для корейської делегації візити на дві українські ферми з вирощування ВРХ та свиней. Корейські науковці та представник бізнесу ознайомитись з технологіями виробництва вітчизняної м'ясо-молочної продукції. Ми отримали позитивні відгуки: відсутність ГМО, чистота навколишнього середовища та екологічність вирощування тварин. На двосторонніх переговорах ми визначили основні проблеми, які необхідно вирішити українським виробникам для налагодження експорту. Загальні перспективи подальшого співробітництва у виробництві м’яса та молока високо оцінюються та будуть обопільно вигідні як для Кореї, так і для України", - коментує підсумки Форум Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України.

За підсумками форуму сторони відзначили, що наші країни повинні стати стратегічними партнерами. Взаємна перспектива на найближчі 10-15 років -Зробити так, щоб Республіка Корея стала ключовим торговельно-економічним партнером України у Південно-Східній Азії.

Ukrainian

Читати ще