Україна зможе експортувати м'ясо до Катару

Дата публікації: 15-05-2018 - 09:30

Арабська держава погодила ветеринарні сертифікати для української продукції тваринництва.

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та екологічного здоров’я Держави Катар повідомила, що ветеринарні сертифікати для експорту м’яса та м’ясних продуктів (зокрема, м’яса птиці та яловичини), молока та молочних продуктів, столових яєць та яєчних продуктів, риби та рибопродуктів з України до Держави Катар відповідають усім вимогам катарських регулюючих органів.

Дане погодження надійшло від Посольства Держави Катар до Міністерства закордонних справ України у відповідь на ноту МЗС України № 650/23-260-548 від 23 лютого 2018 року щодо погодження вищезазначених ветеринарних сертифікатів для експорту тваринницької продукції.

Таким чином, в українських виробників з’явився ще один потенційний імпортер для реалізації продукції тваринництва.

«Це гарна новина для наших тваринників, - прокоментувала голова Асоціації тваринників Ірина Паламар. – Незважаючи на те, що кількість населення цієї держави не досить велика (1,9 млн осіб за даними 2011 року), вона швидко зростає за рахунок іммігрантів, зайнятих на нафтопромислахУ Катарі практично відсутнє виробництво власної сільськогосподарської продукції, оскільки територія цієї країни пустельна. Отож вони є потужними імпортерами продуктів харчування. Гадаю, що це перспективний для нас ринок, особливо що стосується яловичини, оскільки переважна більшість населення цієї арабської країни сповідують іслам».

Нагадаємо, Асоціація тваринників України активно працює в напрямі розвитку нових експортних ринків для української продукції тваринництва. Зокрема, завдяки діяльності АТУ вже запущено механізм налагодження експорту яловичини до Туреччини

Ukrainian

Читати ще