Україна та Республіка Словенія зацікавлені у поглибленні співпраці в АПК

Дата публікації: 14-03-2019 - 14:44

Україна та Республіка Словенія зацікавлені у поглибленні співпраці в АПК

11 березня поточного року делегація України на чолі з в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою здійснили робочий візит до Республіки Словенія. Під час візиту сторони обговорили стан та перспективи розширення торговельно-економічної та інвестиційної співпраці в галузі АПК. Про це йдеться на сайті Міністерства.

«Наші країни мають багато напрямів для активної співпраці в галузі АПК. Зокрема, йдеться про розширення торговельно-економічного співробітництва, сприяння інвестиціям в сфері АПК в обох країнах, розвиток органічного виробництва, впровадження IT-технологій в аграрному секторі та співпрацю у сфері безпечності та якості продуктів харчування та СФЗ. Враховуючи досвід словенських колег під час вступу Словенії до ЄС, сподіваємось на їх підтримку в сфері адаптації українського законодавства до європейського. Ми також сподіваємось на активізацію співпраці у ветеринарній сфері, включаючи обмін досвідом у боротьбі з такими хворобами як АЧС», - наголосила в.о. Міністра Ольга Трофімцева.

Вона додала, що створення повноцінної договірно-правової бази є важливою передумовою для розвитку двосторонньої кооперації, тому обидві сторони вже опрацьовують проект міжвідомчого Меморандуму про взаєморозуміння в галузі сільського господарства. За словами в.о. Міністра, підписання цього документу заплановано під час проведення XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» (з 4 -7 червня), яку з робочим візитом відвідає словенська сторона.

Ukrainian

Читати ще