Україна розвиватиме торгівлю аграрною продукцією з Індонезією

Дата публікації: 19-10-2017 - 15:39

Україна зацікавлена в розвитку торгівельних відносин з Індонезією.

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова зустрілася з Генеральним директором з питань продовольчих сільськогосподарських культур Міністерства сільського господарства Республіки Індонезія доктором Сумарджо Гатот Іріанто. За її словами, за 8 місяців поточного року обсяг торгівлі аграрною продукцією між Україною та Індонезією зріс на 35% у порівнянні з 2016 роком. В України є всі можливості нарощувати експорт. Олена Ковальова наголосила, що українська сторона зацікавлена у завершенні узгодження проекту Протоколу між представниками країн про співробітництво у сфері карантину та захисту рослин. Уже в кінці листопада відбудуться двосторонні консультації фахівців Держпродспоживслужби з фітосанітарних питань експорту української пшениці на ринок Індонезії.

Проводиться робота з налагодження торгівлі тваринницькою продукцією. Мінагрополітики та Держпродспоживслужба займаються збором інформації щодо зацікавлених українських виробників для подальшого відпрацювання необхідних документів для відкриття доступу української яловичини на ринок Індонезії. 

В свою чергу Індонезія також заявила про зацікавленість у розширенні двосторонньої торгівельної співпраці, розвитку інвестиційних відносин в АПК.

 

 

Ukrainian

Читати ще