Україна отримала право експорту яловичини до Туреччини

Дата публікації: 15-05-2018 - 14:55

Україна отримала право експорту яловичини до Туреччини. Про це повідомляє офіційний сайт Держпродспоживслужби.

Ми вже розповідали, що наприкінці квітня до України з робочим візитом прибула місія Головного директорату захисту та контролю Міністерства сільського господарства Республіки Туреччина з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом яловичини.

Турецькі інспектори проводили аудит системи державного контролю за виробництвом яловичини в Україні, а також проінспектували забійні підприємства, які зацікавлені в експорті своєї продукції до Туреччини.

Як результат роботи, було прийнято рішення про відкриття ринку Туреччини для української яловичини.

Нагадаємо, починаючи з 2017 року АТУ активно працює в напрямку налагодження експорту яловичини до Туреччини.

З осені 2017 року проводилися  численні переговори голови АТУ Ірини Паламар із представниками Офісу торгового радника посольства Туреччини в Україні, у результаті чого українська сторона зуміла переконати потенційних партнерів у взаємовигідній співпраці;  для представників Офісу торгового радника Туреччини в Україні АТУ було підготовлено і представлено повний аналітичний матеріал по Україні з питань експорту м’яса.

Також за ініціативи АТУ Україну відвідала одна з ключових турецьких компаній, яка буде основним потенційним покупцем в України ВРХ та м’ясної продукції (більш детально див. в попередніх публікаціях).

Таким чином, як результат цієї діяльності АТУ, в Україну з робочим візитом прибула місія Головного директорату захисту та контролю Міністерства сільського господарства Республіки Туреччина, яка за результатами аудиту прийняла рішення про відкриття ринку Туреччини.

«Величезний ринок Туреччини став доступним для наших виробників яловичини, - коментує голова АТУ Ірина Паламар. – Ми разом із Держпродспоживслужбою, яка нас підтримує, довго й упевнено до цього йшли. Тепер на черзі – прокласти шляхи до інших мусульманських країн. Будемо працювати!».

Наразі робота над погодженням форми ветеринарного сертифіката на експорт української яловичини до Республіки Туреччина перебуває на фінальній стадії.

Ukrainian

Читати ще