У Миколаївській та Кіровоградській областях зареєстровано спалахи АЧС

Дата публікації: 23-09-2019 - 12:57

У Миколаївській та Кіровоградській областях фахівці ветеринарної медицини України зареєстрували нові випадки захворювання на африканську чуму свиней (АЧС). Про це повідомляє Agropolit з посиланням на прес-службу Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«З 31 серпня по 11 вересня на території цих областей зареєстровані 2 випадки захворювання на АЧС, а саме: в особистому селянському господарстві громадянина в м. Нова Одеса Миколаївської області та в особистому селянському господарстві громадянина в м. Новомиргород Новомиргородського району Кіровоградської області», – ідеться в повідомленні прес-служби Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Повідомляється, що діагноз АЧС було підтверджено лабораторними дослідженнями.

В осередках захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника АЧС», – уточнили контролери.

Нагадаємо, що Асоціація тваринників України закликала до підвищення ефективності  по боротьбі з АЧС, а голова АТУ Ірина Паламар акцентувала, що через непрацюючі заводи з утилізації відходів тваринництва та поширення АЧС страждають виробники тваринницької продукції, через що поголів’я масово вирізається.

Теґи
Ukrainian

Читати ще