У Києві відкрилась Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2020»

Дата публікації: 11-08-2020 - 15:59

Сьогодні, 11 серпня, відбулася церемонія відкриття ХХХІІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2020» за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка. Захід відбувся у Києві на території НК «Експоцентр України», де виставка проходитиме з 11 по 14 серпня. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua.

Участь у офіційному відкритті взяли директор ТОВ «Промфінінвест-Груп» – співорганізатор міжнародної агропромислової виставки «Агро-2020» Олександр Погребний, представники Верховної Ради України, міністерств України, ЦОВВ, профільних об’єднань та асоціацій, бізнесу, українські та міжнародні експерти.

«Агро-2020 – це непересічна подія не лише для України, але й для цілого світу, оскільки Україна займає лідерські позиції в агропромисловому бізнесі. З боку Уряду велика увага зараз приділяється програмам розвитку цієї галузі. Основні напрямки сьогодні це – реформування земельних відносин, земельного законодавства, державні програми підтримки малого підприємництва в агропромисловому комплексі, малого фермерства, програми розвитку переробки та інші сектори», – зауважив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він наголосив, що для аграрної галузі важливо бути не лише постачальником сировини, але й застосовувати найкращі наукові технології, максимальні процеси переробки, щоб створювати додану вартість, нарощувати прибутки, створювати нові робочі місця. Прем’єр-міністр побажав усім плідної роботи, а також подякував, що під час складних турбулентних умов у світі аграрна галузь залишається островом стабільності, на який спирається економіка України.

Зі свого боку, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського розвитку України Ігор Петрашко привітав усіх присутніх на головній аграрній події року – 32-й міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2020».

«Ми дійсно пишаємося нашими досягненнями у сільському господарстві за останні роки. Наш урожайний і експортний потенціал – величезний, діють державні програми підтримки, на які цього року закладено 4 млрд грн. Протягом останніх місяців спільно з асоціаціями напрацьовано багато пропозицій щодо того яка має бути державна підтримка у 2021 році. Все це ми також матимемо змогу разом з фахівцями Мінекономіки обговорити під час панельної дискусії на Агро-2020», – зазначив Міністр Ігор Петрашко.

Він додав, що у 2019/2020 маркетинговому році Україна оновила рекорд з експорту зернових, зібравши 57,2 млн тонн, в той час як ще в 2000/2001 МР Україна експортувала всього трохи більше 1 млн тонн зерна.

Після вітального слова Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та Міністр Ігор Петрашко здійснили огляд стендів провідних українських виробників сільгосптехніки, а також науковців – Українського науково-дослідного інституту прогнозування і випробування техніки та технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого, ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», ТОВ «Оріхівсільмаш», ПрАТ «Бердянські жниварки», ТОВ «Тайтен Машинері Україна», ТОВ «Ремсинтез», ТОВ «Завод Кобзаренка».

Ukrainian

Читати ще