У Херсоні через АЧС заборонили торгувати м'ясом

Дата публікації: 07-09-2018 - 12:52

У Херсоні через спалах африканської чуми свиней прийняли рішення про заборону торгівлі м’ясом та м’ясопродуктами на території ринкових містечок КП «Херсонський комунальний ринок» та обслуговуючого кооперативу «Комунальний ринок». Про це повідомляє pik.ua.

За інформацією, по місту Херсону зараз офіційно зафіксовано 2 випадки африканської чуми свиней — у селищі Комишани та мікрорайоні Янтарний Дніпровського району Херсона.

«Ми 10-го числа у Комишанах мали знімати карантин, але він буде подовжений через спалах, по якому ми зараз будемо оформляти документи. Тут у зоні захисту, за 2,5 км від осередку АЧС, було виявлено господарство, де вирощували свиней, що підлягали вилученню. Господар відмовився, щоб поросят умертвили. Він сказав, що врятує своє поголів’я, написав нам листа, що відмовляється виконувати вимоги законодавства і через три тижні у нього почався масовий падіж свиней. Усі 120 голів у нього пали впродовж 4-х днів», — повідомила Марина Малахова, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у місті Херсон.

Ukrainian

Читати ще