тваринництво

 • Сільське господарство стало найбільш рентабельною галуззю економіки України у 2017 році

  Рівень рентабельності операційної діяльності підприємств сільського, лісового та рибного господарства у 2017 році склав 22,7% проти 8,9% загалом по економіці України. Про це зазначив директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко, передає AgroPolit.com.

  Дата: 10 - 08 - 2018
 • В Україні знизилися витрати на виробництво сільськогосподарської продукції

  Витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в червні знизилися на 0,7% в порівнянні з аналогічним показником 2017 року. Про це у середу повідомила прес-служба Державної служби статистики України, передає agronews.ua.

  Дата: 02 - 08 - 2018
 • Сільгоспвиробництво в Україні зросло на 36,4%

  Цьому посприяла реалізація програми державної підтримки тваринництва. Сільгоспвиробництво в Україні зросло на 36,4% у червні 2018 у порівнянні з аналогічним періодом торік. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України.

  Дата: 26 - 07 - 2018
 • ТОП-3 основних ринки, на яких відбувалося найбільше концентрацій у 2017 році

  Найбільше концентрацій у 2017 році відбувалося на ринку приймання, зберігання та первинної обробки зернових. Про це повідомляє голова Антимонопольного комітету України (АМКУ) Юрій Терентьєв під час засідання круглого столу «Стан конкуренції на сільськогосподарських ринках», передає кореспондент AgroPolit.com.

  Дата: 23 - 06 - 2018
 • Надійна система агрострахування сприятиме мінімізації ризиків у тваринництві

  Як і будь-яка галузь сільського господарства, тваринництво є галуззю з досить високим ризиком. Саме тому в Україні необхідна диверсифікація і розвиток систем агрострахування, щоб виробники за допомогою відповідних інструментів могли протидіяти ризикам та збиткам не тільки в секторах з виробництва продукції рослинництва, але й тваринництва. Про це сказала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час круглого столу «Потенціал для фінансування молочних господарств та страхові рішення для майбутнього розвитку бізнесу», організованого Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC) 12 червня, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 13 - 06 - 2018
 • Урядова підтримка тваринництва збільшить обсяги виробництва галузі, - Шеремета

  У 2018 році безпрецедентна сума, виділена Урядом на державну підтримку розвитку тваринництва у розмірі 4 млрд грн, покликана підвищити продуктивність молочного ВРХ, наростити поголів’я та покращити генетичний потенціал, що збільшить обсяги виробництва галузі, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 08 - 06 - 2018
 • У Мінагрополітики відбулась зустріч зі швейцарськими колегами щодо впровадження системи контролю за безпечністю харчових продуктів

  Створення та впровадження сучасної системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні є важливим етапом для розвитку молочної галузі та тваринництва в цілому. Про результати співпраці, головні завдання та виклики у реалізації проекту йшлося під час зустрічі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з експертами Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) Крістіаном Робіном та Барбарою Єггін, Проекту з безпечності молока (SAFOSO), представниками Держпродспоживслужби та Мінагрополітики, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 07 - 06 - 2018
 • Українці їдять лише половину від норми молочних продуктів, м’яса і риби, – НААН

  Українці споживають лише 45–60% від необхідної норми молочних, м’ясних і рибних продуктів. Про це заявив в інтерв’ю виданню «Акценти» віце-президент Національної академії аграрних наук Михайло Гладій, повідомляє АgroРolit.com.

  Дата: 05 - 06 - 2018
 • Імпорт племінного молодняку в Україні набув загрозливих масштабів – НААН

  Залежність вітчизняного тваринництва від імпорту племінних ресурсів набула загрозливого характеру: у свинарстві вона становить понад 40%, молочному скотарстві – понад 65%. Про це в інтерв’ю akcenty.com.ua розповів в.о. першого віце-президента НААН Михайло Гладій, повідомляє АgroРolit.com.

  Дата: 05 - 06 - 2018
 • Вартість виробництва аграрної продукції в Україні зросла на 13%

  Сукупний індекс витрат на виробництво с/г продукції за січень-квітень 2018 року склав 113,4% в порівнянні з відповідним періодом 2017 року. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат), за інформацією agropolit.com.

  Дата: 05 - 06 - 2018