Товарообіг між Україною та Азербайджаном зріс у 2,6 разів

Дата публікації: 20-10-2017 - 12:51

За шість місяців 2017 Україна посіла 6 місце серед усіх торговельних партнерів Азербайджану. 

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

За сім місяців 2017 товарообіг між країнами склав  $390,76 млн, тобто зріс у 2,6 разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому експорт склав $190,36 млн, збільшившись на 50%.

Так, міністр економрозвитку Степан Кубів розпочав офіційний візит до Азербайджану, у рамках якого узгодить деталі Проведення 12 засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, що має відбуватися у Києві у 2018 році.

У програмі візиту Кубіва також передбачено зустрічі з Президентом Азербйджана Ільхамом Алієвим, Прем‘єр-міністром Артуром Расі-заде, Міністром економіки Шахіном Мустафаєвим, українською діаспорою, а також круглий стіл з підприємцями Азербайджану. Крім цього, планується підписання двох документів: договору про співробітництво між «Українським інститутом вина» і Азербайджанським науково-дослідним інститутом виноградарства та виноробства; меморандуму про взаєморозуміння між «Азербайджанською інвестиційною компанією» і українським «Підприємство по виробництву інсулінів "Індар"».

Ukrainian

Читати ще