Тисячі курчат відправлять на Донбас

Дата публікації: 21-07-2017 - 15:04

Крім самої птиці родини отримають покрокові інструкції та по 10 кг повноцінного стартового комбікорму.

Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) повідомляє, що близько 2750 домогосподарств, які розташовані на прифронтових територіях Луганської та Донецької областей, отримають добовий молодняк птиці. Така ініціатива проводиться в рамках програми ФАО з надання допомоги у надзвичайних ситуаціях.

За інформацією організації, кожне домогосподарство-бенефіціар отримає по 30 курчат, або 25 каченят, або 25 індичат на вибір. Кількість молодняка була розрахована експертами ФАО, після вивчення потреб і можливостей господарств.

Крім самої птиці родини отримають покрокові інструкції та по 10 кг повноцінного стартового комбікорму.

Розподіл птиці розпочався 6 червня, і має завершитися на цьому тижні. Відбувається він у 56 селах Донецької та 15 селах Луганської області.

На виконання програми планується витратити приблизно 2,3 млн доларів.

Довідка: близько 6000 господарств Донбасу вже отримали допомогу від ФАО за останні кілька місяців. Допомога надавалася у вигляді посівної картоплі, обладнання для крапельного зрошення, кормів для худоби та домашньої птиці. У кінці літа робоча група ФАО планує розподілити між фермерськими господарствами, які потребують допомоги, насіння соняшника та кукурудзи, кролів, посівного часнику, кормів для худоби тощо.

Ukrainian

Читати ще