Світові ціни на свинину продовжують зростати

Дата публікації: 06-11-2019 - 11:37

Світові ціни на свинину продовжують зростати, оскільки глобальний дефіцит м’яса посилює конкуренцію та спричинює скорочення поставок. Про це свідчать дані прогнозу Rabobank на 4 квартал 2019 року, повідомляє meat-inform.

Ціни на свинину досягли рекордно високих показників у деяких регіонах, тоді як торгові бар’єри продовжують обмежувати зростання котирувань в США та Канаді. Ціни продовжуватимуть зростати протягом 4 кварталу 2019 року, оскільки ринки працюватимуть для збалансування попиту та пропозиції.

“Незважаючи на зростання економічних стимулів, ми очікуємо, що глобальна реакція відобразиться у зменшенні обсягів виробництва, оскільки екологічні та регуляторні обмеження, разом із загрозою африканської чуми свиней, стримують здатність галузі до розширення. Очікується, що цей дисбаланс призведе до підвищення цін і зробить ринки більш мінливими в найближчі місяці, що посилить і без того хитку ситуацію”, – стверджує Крістін Маккракен, аналітик Rabobank.

Ситуація в Китаї

Повільне поновлення поголів’я, особливо у постраждалих від АЧС регіонах, сприяє короткотерміновому дефіциту та внаслідок цього збільшенню цін на свинину. Споживання свинини в Китаї зменшується, оскільки високі ціни обмежують апетити громадян. Незважаючи на це, зусилля з відновлення поголів’я продовжуються, оскільки економічні стимули значні і сприятимуть швидкому зростанню в районах, де це можливо.

Ukrainian

Читати ще