Штучний інтелект допомагає колишньому співробітникові Microsoft стежити за коровами

Дата публікації: 17-04-2018 - 13:48

Розробники штучного інтелекту працюють над тим, щоб роботи почали допомагати фермерам по всьому світу. Голландська компанія Connecterra, директором якої є колишній співробітник Microsoft Ясир Хохар, пропонує фермерам свого «інтелектуального помічника молочного фермера», повідомляє agronews.ua.

Технологічний прорив тепер торкнеться і сільського господарства. Інженери, які займаються розробкою штучного інтелекту працюють над тим, щоб підготувати помічників для фермерів.

Так, голландська компанія Connecterra розробила свого «інтелектуального помічника молочного фермера». Розробники протестували її у Європі і тепер готові вийти на ринок в США.

«Інтелектуальний помічник» кріпиться на шию корови і за допомогою комп’ютера допомагає господареві відслідковувати не тільки місце розташування корови, але і її загальний стан. Це допоможе стежити фермерам за здоров’ям і продуктивністю тварин.

Даним продуктом компанії похвалився на відео власник ферми Seven Oaks Dairy в Уэйнсборо, штат Джорджія. Фермер стверджує, що «інтелектуальний помічник» є дуже цінним співробітником, так як йому досить складно встежити за двома тисячами голів. Також він зауважив, що штучний інтелект допоміг підвищити його прибуток на 10%.

Ясір Хохар, колишній співробітник Microsoft і генеральний директор Connecterra, розповів, що штучний інтелект стане революцією в області фермерського господарства, однак, людина все також буде відігравати важливу роль в процесі.

Ukrainian

Читати ще