Сільську місцевість розвиватимуть за латвійським принципом

Дата публікації: 14-09-2017 - 15:30

Вивчати латвійський досвід у аграрній сфері відправилися представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби. Зустріч української делегації з Міністром сільського господарства Латвійської Республіки Янісом Дуклавсом та фахівцями міністерства досвід Латвії у сфері розбудови сільської місцевості відбулася у рамках проекту «Зміцнення системи консультацій для інтеграції сільського сектора в загальний ринок ЄС», що реалізується Латвійським центром сільських консультацій та освіти. Під час заходу обговорили перспективи сільського господарства та можливість інтеграції в європейський ринок.

Українських фахівців цікавив досвід Латвії щодо підтримки малих виробників сільськогосподарської продукції, кооперативів, які створені такими виробниками, застосування різних фінансових інструментів такої підтримки, досвід функціонування системи сільського консультування та діяльності різних інституцій підтримки сільського розвитку.

Крім того, Україна і Латвія обговорили нові напрями та проекти, що стосуються співпраці двох держав. 

Ukrainian

Читати ще