Семінар з інфекційних хвороб у свинарстві

Дата публікації: 03-04-2017 - 19:09

«Профілактика та протидія інфекційним хворобам у свинарстві - запорука успішної господарської діяльності».

У зв’язку зі спалахом епідемії Африканської Чуми Свиней (АЧС) та вірусу епідемічної діареї свиней (ЕДС) Асоціація тваринників України спільно з  Інститутом ветеринарної медицини НААН України проводять семінар на тему: «Профілактика та протидія інфекційним хворобам у свинарстві - запорука успішної господарської діяльності».

Інститут ветеринарної медицини НААН України є провідною установою Національної академії аграрних  наук України з питань ветеринарної біотехнології і забезпечує науковий супровід більш ніж 50 відсотків питань з діагностики, профілактики та попередження виникнення особливо небезпечних інфекційних хвороб сільськогосподарських тварин.

Участь у даному проекті буде корисна: товаровиробникам – власникам великого, середнього та малого бізнесу, ветеринарним лікарям підприємств та органів державної влади.

Протягом семінару учасники семінару ознайомляться з теоретичними та практичними методами з виявлення, локалізації хвороб та з заходами з їх протидії та стримування.

Місце проведення: м. Київ, Інститут ветеринарної медицини НААН України

Дата проведення: 03.12.2015

Умови участі: підприємтсва, які не є членами Асоціації тваринників України сплачують організаційний внесок у розмірі 1000 грн.

Учасникам заходу надаються сертифікати від Інституту ветеринарної медицини НААН України про проходження семінару.Спеціальний інтернет-партнер семінару 

Спеціалізований партнер семінару 

Детальна інформація щодо участі в заході за телефоном: +38 096 346 70 77

Ukrainian

Читати ще