AGRO ANIMAL IT Forum 2020

Опубликовано bashun - 03-02-2020 - 14:58

Триває реєстрація на  AGRO ANIMAL IT Forum 2020, що відбудеться з 18 по 20 лютого 2020 року в рамках найбільшої виставки в Україні у галузі тваринництва та птахівництва Agro Animal Show 2020.

AGRO ANIMAL IT Forum 2020 збирає топових спікерів та презентує наукові розробки в розрізі діджитал – тваринництва.

Отримайте своє запрошення на Форум :

https://www.agroanimalforum.kiev.ua/

 

3-денний AGRO ANIMAL IT Forum, де учасникам буде презентовано найновіші рішення в галузі годівлі та діджитал-розробок в управлінні фермами від провідних українських та міжнародних експертів.

Головною метою заходу є знайомство учасників агробізнесу з цифровими інноваціями галузі та новітніми технологіями вирощування у тваринництві. 

Даний захід, організований Асоціацією тваринників України спільно з компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», відбудеться за традиційної підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку USAID в рамках Проекту «Агросільрозвиток».

Медіа-підтримку Форуму забезпечують провідні профільні засоби масової інформації !

Зустрічайте, наші інформаційні партнери:

  • Журнал «Корми і Факти» для спеціалістів аграрного сектора Украины. Єдине щомісячне видання України, що висвітлює всі питання кормовиробництва, годівлі, утримання і здоров’я сільськогосподарських тварин і птиці.

          m.me/Agro.Press.magazine

           Журнал "Корми і факти"

  • Журнал "LANDLORD" - діловий журнал про агробізнес.

         "LANDLORD" - це корисні, актуальні новини, історії успіху, огляди та рейтинги агробізнесу. А також поради про правила прибуткового бізнесу у цьому           сегменті, аналітика й рекомендації експертів, що впливають на розвиток агробізнесу.

          https://landlord.ua

           Журнал "LandLord"_лого

  • Meat-inform.com - головний м’ясний інфопортал України!  Все про м’ясо та м’ясний бізнес: Новини, Аналітика м’ясного ринку, Історії, Статистика та багато іншого!  096 619 8888

          https://meat-inform.com

          Meat-inform.com

 

  • Журнал "Печерська асамблея" - видання про продаж та оренду елітної нерухомості на Печерську (Київ)

          Журнал "Печерська асамблея"_лого

 

На шпальтах видань наших медіа-партнерів ми познайомимо Вас з усіма ключовими подіями, спікерами, виступами та головними трендами AGRO ANIMAL IT Forum

Не пропустіть унікальний захід, де тваринникам презентують найсучасніші Digital-розробки в управлінні фермами та інновації в годівлі.

 

До зустрічі 18 - 20 лютого! 

Вдячні за вашу довіру та цікавість до проекту! Будемо раді бачити всіх на  AGRO ANIMAL IT Forum

Теґи
Ukrainian

Читать еще