Фермери перекрили дороги, протестуючи проти продажу землі

Опубликовано bashun - 11-11-2019 - 17:45

Сьогодні аграрії перекрили рух у 13 областях, а завтра протестуватимуть під Верховною Радою.

11 листопада 2019, фермери й селяни вийшли на дороги і перекрили рух в 17 точках, у 13 областях України, виступаючи проти антинародного земельного законопроекту.

Незважаючи на широкі протеси людей та обіцянки влади не приймати жодних законів до широкого суспільного обговорення теми ринку землі, до порядку денного Верховної Ради України було внесено законопроєкт №2178-10  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». 

«Влада знову дурить українців та збирається прийняти остаточне рішення на погоджувальній раді щодо внесення до порядку денного на голосування злочинного законопроекту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

Зелені слуги обіцяли не ставити на розгляд жоден із земельних законопроектів, але, як бачимо, вони віришили не дотриматись своєї обіцянки. Також не були проведенні громадські слухання, владу не цікавить думка людей» - підкреслює Ірина Паламар.

Вже завтра, 12 листопада, фермери й селяни вкотре вийдуть під стіни Верховної Ради України із протестом щодо розпродажу землі іноземцям та олігархам.

 

 

Ukrainian

Читать еще