"Через звільнення очільників Держпродспоживслужби ми можемо втратити 30% експорту м’яса" - Ірина Паламар

Опубликовано bashun - 25-10-2019 - 09:22

Недолуге і поспішне рішення Кабміну про звільнення очільників Держпродспоживслужби ставить під загрозу експорт із Саудівською Аравією.

Звільнення Володимира Лапи та його першого заступника - Андрія Жука – це вершина некомпетентності наших очільників Кабміну, які своїм поспішним рішенням, прийнятим за одну ніч, можуть спровокувати зрив переговорів з Саудівською Аравією щодо експорту нашої агропродукції!

На сьогоднішній день у нас тривають переговори з Королівством Саудівської Аравії з питань продовження експорту української продукції на їхню територію. Ці перемовини мали бути завершені вже у наступний вівторок.

Підписантом документів із нашого боку виступав голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, і тепер, оскільки його звільнено, всі документи будуть відкликані, і процедуру доведеться повторювати заново. До того ж тимчасово виконуючою його обов`язки призначена Ольга Шевченко, а за законами Саудівської Аравії, ділові  перемовини вони ведуть лише з чоловіками.

Слід зазначити, що Саудівська Аравія сьогодні дає нам 30% всього експорту українського м’яса і близько 20% аграрного експорту загалом!  А тепер це питання опинилося під загрозою.

Сьогодні я отримала масу телефонних дзвінків від наших членів асоціації, всі дуже непокояться, що ж тепер буде і галуззю, якщо одних людей звільнили, інших не призначили? Чи не спричинить це кадровий голод, брак кваліфікованих фахівців?

Я категорично впевнена, що такі звільнення очільників та перших їхніх заступників повинні чинитися лише з оцінкою запущених ними процедур!

Ukrainian

Читать еще