До Мінагрополітики надійшло 1 215 заяв та документів на отримання дотацій за утримання корів

Опубликовано bashun - 08-05-2019 - 11:45

Станом на 2 травня 2019 року завершено перший прийом документів для отримання дотації за утримання корів, наявних станом на 1 січня поточного року, повідомляє Agroreview

Всього надійшло 1 215 заяв та документів від суб’єктів господарювання, які є юридичними особами і власниками корів.

 

Відповідно до Порядку, подана інформація про кількість корів перевіряється у Єдиному державному реєстрі тварин та після опрацювання всі заявки будуть розглянуті на засідання Комісії Мінагрополітики 14 травня 2019 року.

Нагадаємо, що одним із напрямів державної підтримки у 2019 році є спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності.

Така дотація надається на безповоротній основі двічі на рік суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну станом на 1 січня та на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову в розмірі 900 гривень за одну голову (постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (зі змінами).

Для отримання дотації документи подаються до Мінагрополітики до 1 травня (станом на 1 січня) та до 1 жовтня (станом на 1 липня).

Як отримтати дотацію на утримання корів, читайте тут.

Нагадаємо, фахівці Асоціації тваринників України розписали покроково та розповсюдили у ЗМІ покрокову схему, як отримати дотацію для вирощування ВРХ.

 

Ukrainian

Читать еще