Публікація про Асоціацію тваринників України та про її Голову, Ірину Паламар, на сторінках видання «Почесні імена України – еліта держави»

Опубликовано bashun - 28-03-2019 - 16:41

Матеріал про Асоціацію тваринників України та про її Голову, Ірину Паламар, включено до п’ятого тому видання «Почесні імена України – еліта держави» Видавництва Логос Україна.

Горді сповістити, що матеріал про Асоціацію тваринників України та про її Голову, Ірину Паламар, включено до п’ятого тому видання «Почесні імена України – еліта держави» Видавництва Логос Україна.
Зокрема, у статті йдеться про ключові напрями діяльності Асоціації: представництво та захист інтересів членів Асоціації в органах влади, розробку програм розвитку тваринницької галузі у тісній співпраці з науковими організаціями, громадський контроль за діяльністю органів влади.
Зупинились автори видання і на діяльності Ірини Паламар, як голови Асоціації. Вони відзначили активну участь пані Ірини у двох робочих групах Ради з міжнародної торгівлі при Кабінеті Міністрів України, а також роботу у складі секторальної робочої групи з питань поліпшення інвестиційної привабливості аграрного сектору, створеної за ініціативи Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України.
Окрему увагу в публікації було приділено успіхам Асоціації, які, як відзначило видання, значною мірою є заслугою Ірини Паламар: Урядом було виділено 4 млрд. грн державної підтримки в галузі тваринництва на 2018р. – рекордну суму за останні роки. В 2018 році також було відкрито ринок Туреччини для експорту української яловичини, що є історично знаковою подією для всього українського АПК. В тому ж 2018р. запрацювали дві програми підтримки вирощення та відгодівлі молодняка ВРХ, відтерміновано заборону на приймання у населення молока 2-го ґатунку. 
Метою Видавництва Логос Україна є відкриття широкому загалу видатних імен української держави, представлення на міжнародній арені України як розвиненої європейської держави.
Це велика честь для нас потрапити на сторінки видання, що впродовж років надихає українців історіями  наших сучасників, спонукає розмірковувати над майбутнім нашої держави та творити її історію разом.
 

Ukrainian

Читать еще