ПОЗИЦІЯ АСОЦІАЦІЇ ТВАРИННИКІВ УКРАЇНИ ЩОДО ДОДАТКОВИХ ПДВ-РАХУНКІВ

Опубликовано slava - 03-04-2017 - 22:31

Асоціація тваринників України висловлює глибоке занепокоєння тим фактом, що в Україні виявились заблокованими додаткові ПДВ рахунки, що загрожує суттєвими збитками українським товаровиробникам.

Здивування викликає той факт, що Держказначейство заблокувало рахунки відповідно до офіційних звернень Державної фіскальної служби України. Листами ДФС у порушення діючих норм Податкового кодексу України (до пункту 200¹.2 статті 200¹, які регламентують відкриття додаткових ПДВ-рахунків) вимагають від Держказначейства заблокувати рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ.
Як наслідок, сільськогосподарські товаровиробники не можуть зареєструвати податкові накладні за грудень 2016 року. Відповідно до чинних правил це можна робити 15 січня за операціями, які були здійсненні у грудні 2016 року. Тому, такі дії Держказначейства та ДФС можна розглядати, як цілеспрямовану акцію, покликану в умовах дефіциту надходжень повнити державний бюджет за рахунок аграріїв.
Асоціація тваринників України наголошує на необхідності терміново розблокувати додаткові ПДВ рахунки та надати товаровиробникам можливість здійснити реєстрацію податкових накладних, чим зняти будь-які можливості для зловживань й можливих протиправних дій.

Ukrainian

Читать еще