На Рівненщину в осередок зараження АЧС житель Житомирщини завіз 45 свиней

Опубликовано bashun - 19-10-2017 - 13:42

Сьогодні вночі патрульні поліцейські протягом години чергували поблизу траси «Київ-Чоп» у селі Тараканів Дубенського району. 

Як повідомила речник патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко, поліцейські вночі отримали інформацію про те, що по трасі «Київ-Чоп» у селі Тараканів Дубенського району бігають десятки свиней.

Правоохоронці у селі Тараканів за кілька десятків метрів від автодороги міжнародного значення біля одного з приватних господарств виявили трупи свиней та кілька десятків живих тварин. З’ясувалося, що їх привіз мешканець Житомирщини. Перед тим, за його словами, він купив тварин саме в Тараканові. Привізши їх додому побачив, що вони почали гинути від африканської чуми свиней. Попередній власник, як каже житомирянин, відмовився прийняти свиней назад. Тож він і вирішив вивантажити трупи з живими тваринами поблизу господарства, де він придбав свиней.

Із п’ятої до шостої години поліцейські охороняли місце події та не давали тваринам вийти на трасу.

Як повідомив власкору IA ZIK начальник управління Держпродспоживслужби у Рівненській області Володимир Лазарчук, спеціалісти управління прибули на місце події о шостій ранку. Вони спільно з працівниками інших служб провели умертвлення безкровним методом 45 голів свиней та захоронили їх у спеціальному місці.

Як ми вже повідомляли, 10 жовтня було отримано висновок про результати дослідження паталогічного матеріалу, в якому підтверджено захворювання свиней у одному з господарств села Тараканів Дубенського району на африканську чуму.

Джерело: http://zik.ua/news/2017/10/18/na_rivnenshchynu_v_oseredok_zarazhennya_a…

Ukrainian

Читать еще