«Рейтинг Зеленського впав через антинародну земельну реформу» - Ірина Паламар

Дата публікації: 29-11-2019 - 12:05

Лише за останні 2 місяці президент втратив довіру близько третини своїх виборців. Ірина Паламар вважає, що це пов’язано з намірами продати українську землю.  

Як свідчить опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), протягом осені частка тих, хто ставиться до Володимира Зеленського позитивно, різко зменшилася. Станом на початок листопада рейтинг президента склав 52% підтримки населення:

▪ 73% - у вересні,

▪ 66% - в жовтні,

▪ 64% - на початку листопада,

▪ 52% - в кінці листопада.

 

Окрім неефективної кадрової політики, яку закидають президентові експерти, таке падіння довіри до очільника держави пов’язане із агресивною земельною реформою, яка протягом останніх 2-х місяців нав’язується владою населенню, і проти якої виступає близько 75% українців (згідно з опитуванням соціологічної групи "Рейтинг").

«Непопулярна земельна реформа, яка лобіюється іноземцями і підтримується чинною владою, дуже підірвала довіру українців як до «Слуг народу», так і до самого президента, - акцентує голова громадський діяч, голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар. – Три чверті населення категорично проти відкриття ринку землі! Люди виходять на вулиці із масовими акціями протестів, громадські організації, активісти постійно апелюють до влади, намагаючись донести до цих слуг, що дозвіл продажу землі – це просто злочин проти свого народу, на який їм ніхто не давав право! Лише самі українці, шляхом референдуму можуть вирішувати такі доленосні для країни рішення. А президент абсолютно не дослухається до тих, хто виявив йому такий величезний кредит довіри. Якщо так піде і далі, то це викличе повне розчарування в українців і приведе до нових протестів, які навряд чи вже будуть мирними».

Ukrainian

Читати ще