Пропозиції Ірини Паламар щодо розвитку кооперації взяті в роботу Національною Інвестиційною Радою

Дата публікації: 26-07-2018 - 12:20

Офіс Національної Інвестиційної Ради в Україні працює над пропозиціями щодо розвитку кооперації, які внесла Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України (АТУ) і громадський діяч, в рамках обговорення «Дорожньої карти поліпшення інвестиційного клімату у сфері сільського господарства».

Також розробляється план дій щодо реформування транспортної інфраструктури для поліпшення логістики сільськогосподарської продукції, щодо якого теж вносила свої пропозиції голова АТУ.

Про це представники Національної Інвестиційної Ради повідомили сьогодні, 25 липня, на своїй сторінці у Фейсбук, а також подякували всім учасникам дискусії за винесені пропозиції.

«Минулого тижня ми презентували Дорожню карту реформування транспортної інфраструктури. Водночас продовжуємо працювати над аналогічним планом дій для агросектору», - зазначено в повідомленні.

«Одним з найболючіших питань залишається агрологістика, особливо залізнична. Колеги запропонували доповнити проект Карти можливими рішеннями щодо системи автоматичного розподілу вагонів, приватної тяги та створення оперативного штабу реагування на проблеми в агрологістиці. За інформацією заступника міністра інфраструктури Viktor Dovhan, цей штаб вже працює. Крім того, серед пропозицій - доповнити Карту законодавчими ініціативами щодо ліквідації ринку цукру та розвитку кооперації в цьому напрямку.

Дякуємо всім за ідеї та пропозиції! Ми аналізуємо Дорожню карту і невдовзі презентуємо її публічно».

Нагадаємо, 20 липня Ірина Паламар виступила на засіданні робочої групи з питань поліпшення інвестиційної привабливості аграрного сектору, де рішуче висловилася про необхідність негайного прийняття закону щодо протидії аграрному рейдерству, а також щодо запобігання ввезенню в Україну непридатних пестицидів, імплементації в законодавство принципу компартменталізації, відбудови залізничних маршрутів для логістики сільськогосподарської продукції та будівництва інфраструктури для допомоги селянам у виробництві молока і м’яса.

Пропозиції голови АТУ підтримали більшість учасників засідання, зокрема, члени Американсько-Української Ділової Ради, та будуть враховані при підготовці Дорожньої карти поліпшення інвестиційного клімату у сфері сільського господарства.

 

Ukrainian

Читати ще