Прес-конференція: «Блокування податкових накладних – це знищення доброчесних виробників»

Дата публікації: 05-12-2017 - 10:02

6 грудня 2017 року у приміщенні Інформаційного агентства УНІАН відбудеться прес-конференція, організована Асоціацією тваринників України, на тему: «Блокування податкових накладних – це знищення доброчесних виробників».

Поштовхом до організації даного заходу стала кричуща необхідність привернути увагу влади та громадськості до серйозної проблеми, з якою протягом декількох останніх місяців стикаються доброчесні виробники, а саме - масове блокування податкових накладних після запровадженням державою автоматичної системи реєстрації податкових накладних (податкова накладна - документ, який підтверджує право підприємств на відшкодування їм податків). 

За короткий період з 1 липня 2017 року було заблоковано вже більше 500 тисяч податкових накладних, що веде до зупинення роботи підприємств та значних фінансових втрат!

Ця проблема не обійшла й сільськогосподарські підприємства та підприємства, тісно пов’язані із аграрним сектором. Значна частина підприємств, членів Асоціації тваринників України, які відіграють ключову роль в розвитку аграрного сектору, теж стали жертвами блокування податкових накладних. Це знищує аграрний бізнес України!

На сьогоднішній день вже заблоковано податкових накладних на десятки мільярдів гривень!

Це потягло за собою нову корупційну схему: тепер деякі «кмітливі» громадяни за 2% від суми податкової накладної готові «допомогти» в її реєстрації.

«Вже упродовж майже п’яти місяців ми отримуємо численні скарги від членів нашої Асоціації щодо автоматичного блокування податкових накладних, через що бізнес не може нормально вести підприємницьку діяльність, - каже голова АТУ Ірина Паламар. – Наприклад, нещодавно по одному з лідерських кормових підприємств було заблоковано чотириста вісімдесят три податкових накладних на загальну суму більше 23 млн грн, виписаних покупцям готової продукції. Вважаю, що умисне блокування податкових накладних – це не просто знищення українського бізнесу, який наповнює бюджет країни, але й - кримінальний злочин, який можна кваліфікувати за статтею 206 Кримінального кодексу України «Протидія законній господарській діяльності».

Головною проблемою, чому відбувається блокування податкових накладних, фахівці Асоціації тваринників вважають недосконалу систему оцінки критеріїв ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної, ведених наказом Міністерства фінансів України №567 від 13 червня 2017 року «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», із ост. змінами від 09.11.2017 року. Наразі в парламенті вже зареєстровано 2 законопроекти з офіційною метою вирішити проблему  блокування податкових накладних – реєстр. №7240 від 27 жовтня 2010 року, внесений Кабінетом Міністрів України, та № 7115 від 15 вересня 2017 року, народними депутатами України. Однак, жоден із законопроектів ще не розглянутий Верховною Радою України.

Запрошуємо усіх небайдужих представників преси та громадськості взяти участь у прес-конференції, аби привернути увагу влади до проблеми!

 

Захід відбудеться: 6 грудня 2017 року.

Початок:  11.30.

Місце проведення: інформагенція УНІАН, м. Київ, вул. Хрещатик, 4

 

Учасники конференції:

Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України;

Сергій Федак, керуючий партнер адвокатського об’єднання «ПАРАДОКС»;

Оксана Салько,  представник ТОВ «Торговий дім Фідленс»;

представники сільськогосподарських виробників

 

Захід відбудеться: 6 грудня 2017 року.

Початок:  11.30.

Місце проведення: інформагенція УНІАН, м. Київ, вул. Хрещатик, 4

 

Для акредитації на захід, звертайтесь:

Асоціація тваринників України

info@usba.com.ua

067 462 12 84

Ukrainian

Читати ще