Прем’єр-міністр на форумі в Канаді пообіцяв виділити 3 мільярди гривень на підтримку українського тваринництва і фермерів

Дата публікації: 06-11-2017 - 14:25

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи Міжнародному економічному форумі Toronto Global Forum у Канаді, заявив, що у держбюджеті заплановано виділити понад 3 мільярди гривень на підтримку українського тваринництва і фермерів.

Про це стало відомо за результатами поїздки голови Асоціації тваринників України Ірина Паламар у складі української бізнес-делегації на Міжнародний економічний форум Toronto Global Forum.

Як зазначила Ірина Паламар, у ході свого виступу на вищевказаному форумі Володимир Гройсман розповів про українські реформи і зазначив, що одним із пріоритетних напрямків інноваційної діяльності України в 2017-2021 роках стане, з поміж-інших, агропромисловість. Прем’єр відзвітував, що у держбюджеті на 2018 рік на підтримку тваринництва заплановано виділити понад 2 млрд грн, і ще 1 млрд грн – на підтримку фермерства та кооперативів.

«Дуже добре, що  влада усвідомлює необхідність фінансової підтримки фермерів, якої вони дуже потребують, особливо, приватні виробники продукції тваринництва, - відзначила Ірина Паламар. -  Якщо ми сьогодні не підтримаємо об’єднання громад, кооперативний рух, то через кілька років села просто зникнуть. Залишається лише сподіватися, що заплановане фінансування тваринництва буде збережено під час розгляду у парламенті, а також, що дані кошти не осядуть у корупційних кишенях, а будуть розподілені за призначенням тим, хто їх дійсно потребує».

Нагадаємо, що з 30 по 31 жовтня українська бізнес-делегація на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом взяла участь у торговельній місії на Міжнародному економічному форумі Toronto Global Forum.

Ірина Паламар, Голова Асоціації тваринників України, стала частиною команди, яка налагоджувала торговельно-економічні зв’язки між представниками бізнесу. До складу делегації увійшли представники міністерств та відомств, провідні бізнесмени країни.

Ukrainian

Читати ще