Порошенко анонсував запуск єдиного автоматичного реєстру відшкодування ПДВ

Дата публікації: 03-04-2017 - 23:55

З 1 квітня почав роботу відкритий єдиний автоматичний реєстр відшкодування податку на додану вартість (ПДВ).

Про це повідомив президент України Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

Порошенко наголосив на тому, що створення та запуск єдиного автоматичного реєстру відшкодування ПДВ розширить можливості боротьби з корупцією та підвищить довіру бізнесу і громадськості до дій влади.

«В прозорому режимі, під прожекторами громадськості з’явиться можливість публічно проконтролювати ці процеси», ― зазначив президент.

Він додав, що всі зацікавлені в тому, щоб навести порядок в цьому питані, бо це, зокрема, збільшить і надходження до бюджету.

«Починаючи з 1 квітня все суспільство, нарешті, ― бізнес, громадські активісти, ― побачать відкритий реєстр ПДВ. Це те, чого вони не чекали 25 років. Це була таємниця за сімома печатками. Це було останнє від залишків "азаровщини", які на цьому заробляли і робили політичну корупцію», ― зазначив Порошенко.

Президент висловив переконання, що і він, і Кабмін, і Рада забезпечать ефективне виконання цієї норми закону, яка була внесена, підтримана парламентом, і починає нарешті працювати.

«Електронний реєстр дозволив прибрати "податкові ями", в які просто вкидувалось ПДВ з повітря. Бралося ні звідки, і напряму кралося з держави», ― підкреслив Порошенко.

Ukrainian

Читати ще