Польських виробників яловичини звинувачують у реалізації м’яса хворих тварин

Дата публікації: 31-01-2019 - 12:24

а даними Євростату, Польща займає сьоме місце в ЄС за обсягом виробництва яловичини. Утім експортні продажі цього виду м’яса можуть дещо скоротитися через розпочате польською поліцією розслідування незаконної діяльності одного з підприємств., повідомляє Meat-inform

Журналісти місцевого телеканалу TVN24 зняли відео про забій хворих корів в цеху неподалік від міста Острув-Мазовецька на північному сході Польщі.

Головний ветеринарний інспектор країни заявив, що ветслужба і поліція були повідомлені про “підозру в незаконному забої”. Також він зазначив, що на відео, опублікованому журналістами, помітні чіткі ознаки незаконної діяльності, оскільки забій свідомо проводився вночі, щоб уникнути офіційного нагляду.

Під час перевірки підприємства було виявлено 8 хворих корів. Зараз ветеринарні інспектори та поліція перевіряють інші бійні в районі, де зафіксували порушення.

У Польщі на забій реалізовують майже 2 млн. голів великої рогатої худоби на рік. Найбільший відсоток яловичини експортується на ринки ЄС. Так, у 2017 році Польща продала до інших країн Євросоюзу близько 558, 5 тис. тонн яловичини.

Ukrainian

Читати ще