Погоджено ветеринарний сертифікат на експорт яловичини до Саудівської Аравії

Дата публікації: 02-04-2019 - 11:23

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів та компетентний орган Королівства Саудівська Аравія погодили форму міжнародного ветеринарного сертифіката на експорт м'яса (яловичини) та продуктів з нього з України до Королівства Саудівська Аравія.
 

Детально ознайомитися з ветеринарним сертифікатом можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби в рубриці «Міжнародне співробітництво».

Нагадаємо, голова АТУ Ірина Паламар здійснювала активну діяльність у напрямі налагодження експорту української яловичини до Королівства Саудівська Аравія.

У квітні 2018 року голова АТУ Ірина Паламар брала участь у розширеному засіданні Українсько-Саудівської ділової ради, діючої при ТПП України, організованому діловим виданням Image.ua разом із посольством Королівства Саудівська Аравія в Україні, Міністерством закордонних справ України, Торгово-промисловою палатою на честь 25-річчя налагодження дипломатичних стосунків між цими країнами.

Також у листопаді 2018 Ірина Паламар домовилась про реалізацію спільних пілотних проектів в сільському господарстві з представниками бізнесу Королівства Саудівська Аравія на Саудо-українському аграрному інвестиційному форумі.

 

Ukrainian

Читати ще