Питання запровадження податкових преференцій для свинарів має узгодити АМКУ, — МЕРТ

Дата публікації: 15-03-2019 - 14:50

У разі появи законодавчої ініціативи про запровадження податкових преференцій для свинарів, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України готове її опрацювати. Про це AgroPolit повідомили у прес-службі Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

«Поряд з цим, запровадження будь-яких нових особливостей оподаткування, що носять за собою спеціальний характер, тягне за собою необхідність запровадження спеціальних видів адміністрування податків і системи контролю за дотриманням законодавства, збільшення витрат на забезпечення діяльності державних органів, відповідальних за державне регулювання у відповідній сфері діяльності», — пояснили у МЕРТ.

У міністерстві додали, що надання податкових пільг є однією із форм державної допомоги. Питання запровадження податкових преференцій для свинарів у зв'язку з епідемією африканської чуми свиней, потребуватиме попереднього узгодження з Антимонопольним комітетом України щодо допустимості державної допомоги для конкуренції, — зазначили чиновники.

Нагадаємо, що Асоціація тваринників України та її голова Ірина Паламар зверталася до Кабміну та Володимира Гройсмана із закликом знизити чи скасувати подактки для свинарів

Ukrainian

Читати ще