Під Адміністрацією президента аграрії проводять акцію, щоб зупинити рейдерство

Дата публікації: 31-05-2019 - 14:40

31 травня 2019 р під будівлею Адміністрації президента аграрії проводять мирну акцію «Фермер HELP!!!», ініційовану громадським об'єднанням аграріїв і фермерів «Агропродовольча рада». Про це повідомляє кореспондент АgroРolit.com.

Нагадаємо, що голова громадського об’єднання аграріїв та фермерів «Агропродовольча рада» Іван Слободяник заявив, що фермери ідуть до новообраного глави держави, щоби донести до нього загрозливі масштаби корупції та беззаконня, яке панує в стратегічній для української економіки галузі.

Фермери приїхали з Дніпропетровської, Полтавської та Київської областей.

«Це – не політична акція. Прийшли з болем у душі. Рейдерство з кожним днем ​​набирає обертів. Лиходії при владі не дають працювати. Прийшли до президента, щоб розповісти про свої проблеми. Тільки проти фермерів Дніпропетровської області в минулому році було відкрито 100 кримінальних справ», – відзначив голова ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області» Анатолій Гайворонський.

Їхні цілі:

1. Зупинити ситуацію з рейдерством на підприємствах ФГ «Дар» і СПК «Новоселецький».

2. Відставка Луценка і Петренка.

3. Готові підставити плече президентові й допомогти, чим зможуть.

митинг

митинг1

митинг 2

Нагадаємо, одним із напрямів діяльності Асоціації тваринників України та її голови Ірини Паламар є активна боротьба з рейдерством. 

Зокрема, Асоціація тваринників України брала участь у засіданнях Робочої групи при Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, яка працювала над розробкою проекту Закону України щодо захисту майнових прав власників і користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню і захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Також Ірина Паламар стала на захист підприємства «Еконія», яке зазнало рейдерського захвату 19 липня 2018 року.

 

Фото: AgroPolit.

 

Ukrainian

Читати ще