pesticides

 • Україна очолила робочу групу з управління пестицидами в регіоні Європи та Центральної Азії

  26-27 вересня в Кишиневі (Молдова) пройшов дводенний регіональний семінар Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) з питань належного застосування пестицидів у сільському господарстві. У заході взяли участь понад 20-ти представників з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Киргизстану, Республіки Молдова, Таджикистану, України та Узбекистану. Під час семінару було прийнято рішення про створення робочої групи регіонального співробітництва з управління пестицидами, за координацію якої відповідатиме Україна, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 05 - 10 - 2018
 • Отруєння тернополян: екологи закликали Президента заборонити авіаобробку полів хімікатами

  Вітчизняні екологи звернулися до Президента України Петра Порошенка із проханням заборонити аграріям використовувати пестициди при авіаобробці полів, передає УНН із посиланням на відповідний документ.

  Дата: 04 - 10 - 2018
 • ФАО пропонує рішення для оцінки ризиків використання пестицидів

  Відділ рослинництва та захисту рослин ФАО розробив інструментарій, покликаний надати країнам із низьким і середнім рівнем доходів підтримку в процесі реєстрації пестицидів. Про це повідомляє сайт ФАО, передає agropolit.com.

  Дата: 28 - 09 - 2018
 • Скільки пестицидів в європейських продуктах?

  За результатом моніторингу залишків пестицидів у харчових продуктах, проведеного в Європі в 2016 р. зібрані дані з 30 країн. Аналізувалось понад 80 тис. зразків. Про це йдеться в інфографіці «Скільки пестицидів в європейських продуктах?» на Kurkul.com.

  Дата: 03 - 08 - 2018
 • Думка: Україні потрібен новий закон для регулювання ринку пестицидів

  ГС «Українська промислова асоціація захисту рослин» спільно з Держпродспоживслужбою та іншими асоціаціями працюють над створенням нових редакцій законів, які повинні регулювати ринок пестицидів України. Про це повідомив голова Української промислової асоціації захисту рослин Сергій Кузьменко, передає agroportal.ua.

  Дата: 02 - 08 - 2018
 • Пропозиції Ірини Паламар щодо розвитку кооперації взяті в роботу Національною Інвестиційною Радою

  Офіс Національної Інвестиційної Ради в Україні працює над пропозиціями щодо розвитку кооперації, які внесла Ірина Паламар, голова Асоціації тваринників України (АТУ) і громадський діяч, в рамках обговорення «Дорожньої карти поліпшення інвестиційного клімату у сфері сільського господарства».

  Дата: 26 - 07 - 2018
 • Ми домоглися, аби законодавчо не дозволили ввезення до країни несертифікованих пестицидів

  Це стало можливим завдяки спільній роботі галузевих об’єднань, таких як Асоціація тваринників України, «Українська промислова асоціація захисту рослин», Всеукраїнська екологічна ліга та Українська Бізнес Асоціація, які рішуче виступили проти дозволу на імпорт до України несертифікованих міндобрив.

  Дата: 11 - 07 - 2018
 • СБУ вилучила контрафактних пестицидів на 18 мільйонів гривень

  Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби Безпеки України (СБУ) блокували масштабний імпорт в Україну контрафактних пестицидів, на суму майже 18 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-центр СБУ, за інформацією agravery.com.

  Дата: 04 - 07 - 2018
 • Китайську хімію завозили в Україну під виглядом європейських препаратів

  Правоохоронці викрили приватне підприємство, яке здійснювало закупівлю та постачання на територію України засобів захисту рослин невідомого походження та складу з Китайської Народної Республіки. Як повідомляється на сайті Генпрокуратури, підприємство вело свою діяльність у Київській області і було викрите бориспільським управлінням, повідомляє agroday.com.ua.

  Дата: 25 - 06 - 2018
 • Як через органічний законопроект намагаються створити в України пестицидний могильник

  Асоціація тваринників України разом із ГС «Українська промислова асоціація захисту рослин», Всеукраїнською екологічною лігою, Українською Бізнес Асоціацією 6 червня звернулися з офіційними листами до народних депутатів України Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин не підтримувати правки номер 72 та 73 до проекту Закону про органічне виробництво № 5448-д від 30.03.2018 р. (в редакції до другого читання), які передбачають скасування обов’язкової умови завезення та застосування незареєстрованих в Україні пестицидів для цих цілей – документального підтвердження їх державної реєстрації в країні, де вони виробляються. Авторів правок закликали відмовитися від них.

  Дата: 08 - 06 - 2018