Ольга Трофимцева

 • За 8 місяців 2018 року український агроекспорт збільшився на $65,6 млн

  За січень-серпень 2018 року зовнішньоторговельний обіг продукції агропромислового комплексу досяг $15 млрд, з яких експорт продукції аграрного сектору становить $11,5 млрд або 37,3% від загального експорту України. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 05 - 10 - 2018
 • За вісім місяців 2018 року Україна експортувала аграрну продукцію до країн ЄС на $3,6 млрд

  За результатами січня-серпня 2018 року товарообіг товарами аграрної та харчової промисловості між Україною та країнами Європейського Союзу досяг $5,4 млрд, що на $330 млн більше ніж за аналогічний період минулого року. При цьому експорт української продукції АПК до ринків ЄС перевищив $3,6 млрд. Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 01 - 10 - 2018
 • Тарифні квоти на імпорт країнами ЄС на низку українських аграрних та харчових товарів на 2018 рік вичерпано

  Станом на 21 вересня українські експортери використали обсяги тарифних квот на 100% для безмитного експорту до ринків ЄС на цілу низку українських товарів. Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 26 - 09 - 2018
 • За вісім місяців 2018 року Україна збільшила експорт молочних продуктів на $17,8 млн, - Ольга Трофімцева

  За січень-серпень 2018 року Україна експортувала понад 130 млн тонн молокопродуктів на загальну суму $228,3 млн, що більше на $17,8 млн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 25 - 09 - 2018
 • Україна та Німеччина обговорили перспективи двосторонньої співпраці в АПК на наступний рік, - Ольга Трофімцева

  18 вересня відбулось 15-те засідання Німецько-Українського аграрного комітету, яке проводиться щорічно з метою оцінки ефективності двосторонньої співпраці, зокрема реалізації спільних коопераційних проектів в АПК, а також для обговорення нових перспективних напрямів  подальшої співпраці в секторі, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 19 - 09 - 2018
 • Понад 400 українських операторів ринку вже впровадили систему НАССР, - Ольга Трофімцева

  На початок 2018 року 426 українських підприємств впровадили систему НАССР, 143 знаходились на стадії розробки та впровадження. Таким чином ми можемо відзначити, що українські оператори ринку, які мають відповідно до законодавства впровадити систему HACCP, поступово роблять це, і прогрес є відчутним. Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час круглого столу «Впровадження системи НАССР в аграрному секторі», повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 14 - 09 - 2018
 • За 7 місяців 2018 року товарообіг в сфері АПК між Україною та ЄС збільшився на 4,4%

  За підсумками січня - липня 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрними товарами між Україною та країнами ЄС збільшився на 4,4% та склав майже $ 4,6 млрд. Український експорт при цьому становить майже $3,1 млрд, тобто Україна має позитивний торговельний баланс. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань  європейської інтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 04 - 09 - 2018
 • Україна та Нідерланди підписали спільну заяву щодо двосторонньої співпраці в АПК, - Ольга Трофімцева

  12 липня відбулось четверте засідання українсько-нідерландської робочої групи з питань сільського господарства. Українську сторону очолювала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, а сторону Королівства Нідерланди – заступник Генерального директора Міністерства сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Королівства Нідерланди Алдрік Гієрвельд, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 13 - 07 - 2018
 • Японія – серед пріоритетних ринків для експорту української агропродукції

  Сьогодні Японія знаходиться серед пріоритетних зовнішніх ринків для розширення збуту української аграрної та харчової продукції. І успішне освоєння цього ринку вимагає спільної системної роботи бізнесу і Уряду. Про це заявила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева під час свого вітального слова на бізнес-сніданку «FOODEX JAPAN - ворота в Азію: на шляху до національного павільйону», повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 21 - 06 - 2018
 • Український аграрний експорт до країн ЄС збільшився на $145 млн, - Ольга Трофімцева

  За січень-квітень 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрними та харчовими товарами між Україною та країнами Європейського Союзу збільшився майже на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав $2,8 млрд. При цьому аграрний експорт до країн ЄС за цей час зріс на $145 млн порівняно з 2017 роком та становив $1,9 млрд. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

  Дата: 13 - 06 - 2018